Hiszpański (e-booki)  Liczba produktów: 6

Hiszpański (e-booki)

Elektroniczna wersja książki, która powstała w jednym, podstawowym celu: żeby ułatwić zrozumienie zagadnień, które wydają się dużo bardziej skomplikowane, niż są w rzeczywistości.  W ebooku znajdziesz zbiór najważniejszych zagadnień gramatycznych, obejmujących poziomy od A1 do C1. Przedstawione są one w prosty i logiczny sposób, aby z łatwością zapamiętać...

37,90 zł

Nauka gramatyki hiszpańskiej w sposób przystępny i skuteczny. Książka w formacie PDF wraz z kursem audio MP3 (ponad 4 godziny). Dzięki niej opanujesz podstawy języka hiszpańskiego oraz przełamiesz barierę mówienia.

34,90 zł

Kurs języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym/średnio zaawansowanym. Druga część serii w formacie PDF wraz z kursem audio MP3 (ponad 6 godziny). Dzięki niej opanujesz gramatykę języka hiszpańskiego oraz przełamiesz barierę mówienia w sposób przystępny i skuteczny.

34,90 zł

Wersja PDF wraz z plikami audio w formacie mp3. To trzecia część serii, która kryje zagadnienia gramatyczne języka hiszpańskiego na poziomie B1-B2. Dzięki niej poznasz i nauczysz się struktur, które pozwolą Ci posługiwać się językiem w różnych sytuacjach życiowych jeszcze swobodniej.

34,90 zł

Elektroniczna wersja książki w formacie PDf wraz z plikami audio w formacie mp3. Jest to czwarta część wyjątkowej serii do nauki języka hiszpańskiego. Dzięki niej poznasz i wyćwiczysz wiele przydatnych czasowników oraz struktur gramatycznych na poziomie B2+. Logiczny układ tematów oraz przejrzystość stron zachęci do regularnej nauki.

37,90 zł

NOWOŚĆ! Piąta część praktycznego kursu w wersji elektronicznej - łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z zagadnieniami gramatycznymi. Zawiera klarowne objaśnienia oraz ponad 1200 zdań i niezbędnych wyrażeń na poziomie C1+ wraz z odpowiedziami.

37,90 zł
Wyświetlane jest 1 - 6 z 6 produktów