Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Książki językowe

Nauka języka obcego może być zarówno pasją, jak i koniecznością. Niezależnie od tego, z jakich powodów się na nią zdecydujesz, postaw na przystępnie opracowane książki językowe, które przeprowadzą Cię m.in. przez zasady gramatyczne, popularne słowa oraz zwroty, a także inne niuanse języka obcego – w sposób merytoryczny, a jednocześnie przyjemny i przejrzysty.

czytaj więcej

Podręczniki do nauki języków z wydawnictwa Preston Publishing

Miłośnicy papierowych książek znajdą w Preston Publishing podręczniki językowe z jasnym omówieniem teorii oraz praktycznymi przykładami zdań do przetłumaczenia – wszystko w tematycznie zebranych rozdziałach.

Oferta naszej księgarni internetowej jest skierowana dla osób początkujących oraz zaawansowanych użytkowników danego języka, którzy chcą poznać trudniejsze struktury gramatyczne lub słownictwo biznesowe i branżowe.

Książki do nauki języków – z myślą o samoukach

Czy książka może być Twoim osobistym nauczycielem? W Preston Publishing wiemy, że to możliwe! Nasze ćwiczenia językowe zaprojektowane zostały przez specjalistów, którzy od lat edukują innych w zakresie języka obcego.

Na uwagę zasługuje także przejrzysty układ naszych podręczników, liczne ćwiczenia ze zdaniami do przetłumaczenia, komentarze dotyczące najczęściej popełnianych błędów oraz kursy audio MP3. Z naszą pomocą i Twoim zapałem do pracy nauczysz się posługiwać wybranym językiem obcym tak, aby brzmieć naturalnie i swobodnie – szybciej, niż myślisz.

Nie odkładaj samorozwoju na później. To inwestycja, która z pewnością się zwróci.