E-booki  Liczba pozycji: 49

E-booki

Naucz się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego czy rosyjskiego korzystając z urządzeń przenośnych. Teraz na swoim tablecie, laptopie bądź telefonie możesz zabrać książki z serii w tłumaczeniach wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz. Poniższa oferta to wszystkie pozycje wydawnicze Preston Publishing w formie elektronicznej ...

Naucz się języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego czy rosyjskiego korzystając z urządzeń przenośnych. Teraz na swoim tablecie, laptopie bądź telefonie możesz zabrać książki z serii w tłumaczeniach wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz. Poniższa oferta to wszystkie pozycje wydawnicze Preston Publishing w formie elektronicznej pdf wraz z nagraniami audio w formacie mp3. Dzięki nim w wygodny sposób uzyskasz dostęp do treści książek językowych na urządzeniach, które odczytają formaty pdf oraz mp3.

Więcej
na stronę

 Teraz, mówiąc po angielsku, zawsze znajdziesz odpowiednie słowa. Poznaj nowe słowa i naucz się je praktycznie wykorzystywać. Tworzenie nudnych list słówek to przeszłość! Poziom angielskiego, którego nauczono Cię w szkole - nie zadowala? Daj sobie drugą szansę i ucz się w domu! Szybko, bez stresu, skutecznie.

44,90 zł

Doskonała baza do nauki języka włoskiego potrzebnego na co dzień. Dzięki tej książce poznasz niezbędne słownictwo, a także nauczysz się stosować je w kontekście na poziomie od A2 do B1+.

39,90 zł

Chciałbyś popracować nad swoją językową formą? Lubisz czasem zafundować sobie językowy wycisk? Jeśli tak, to przedstawiamy Ci Twojego nowego trenera personalnego. Dzięki niemu Twoja nauka przebiegnie w szybszym tempie!

44,90 zł

Do you want to learn Polish the easiest way possible? Speak Polish. A Practical Self-study Guide is a new manual for students of Polish as a foreign language. Now as an e-book (PDF+MP3).

44,90 zł

Poznaj zwroty przydatne w sytuacjach komunikacyjnych i naucz się podstaw gramatyki języka portugalskiego metodą 'w tłumaczeniach'. W tej elektronicznej wersji książki (PDF) znajdziesz ponad 1200 użytecznych zdań i wyrażeń, czytelne wytłumaczenie zasad gramatycznych oraz nagrania MP3 (ponad 3 godziny).

39,90 zł

NOWOŚĆ! Czwarta trzecia serii książek do nauki języka rosyjskiego w wersji elektronicznej. Skorzysta z niej każdy, kto chciałby poznać, utrwalić i w skuteczny sposób opanować rosyjski na poziome zaawansowanym (B2-C1).

39,90 zł

Jeśli często wahasz się, której z dwóch podobnych angielskich konstrukcji lepiej użyć, koniecznie sięgnij po ten poradnik. Ta książka rozwiewa wątpliwości, jakie nasuwa zastosowanie popularnych angielskich wyrazów i konstrukcji o zbliżonych funkcjach, znaczeniach lub brzmieniu during z while, suit ze suite czy who z whom.

44,90 zł
Wyświetlane jest 43 - 49 z 49 książek