Angielski w tłumaczeniach. Dla fryzjerów (mini e-book)

Opinie: 0
Poziom: A2 B1+

Obsługujesz obcojęzycznych klientów w salonie fryzjerskim? Czy potrafisz rozmawiać w języku angielskim o rodzajach fryzur, zabiegach fryzjerskich i problemach z włosami? A może raczej poprzestajesz na pytaniu What can I do for you today? MINI e-book Angielski w tłumaczeniach. Dla fryzjerów to materiał, dzięki któremu będziesz swobodnie rozmawiać ze swoimi anglojęzycznymi klientami.

Nie masz czasu na wertowanie całych podręczników w poszukiwaniu słownictwa, którego potrzebujesz w codziennej pracy? To znak, że ten MINI e-book jest właśnie dla Ciebie! To materiał, który przerobisz i przyswoisz nawet w jeden dzień.

Oto, co powstało z połączenia rozdziałów bestsellerowej książki Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje i kompletu ćwiczeń!

Angielski w tłumaczeniach. Dla fryzjerów jest samouczkiem skrojonym na miarę Twoich potrzeb, zawierającym wyselekcjonowane treści po konsultacji z fryzjerami:

  • słownictwo niezbędne dla fryzjera do codziennej komunikacji w języku angielskim, 
  • praktyczne zdania do przetłumaczenia, dzięki którym z łatwością opiszesz i polecisz zabiegi, a także porozmawiasz o problemach z włosami,
  • barwną historię „prosto z salonu” – z lukami do uzupełnienia,
  •  ciekawe ćwiczenia, w tym krzyżówkidiagramy, układanie słów z lukami i wiele innych,
  •  nagrania – do ćwiczenia wymowy i rozumienia ze słuchu, 
  •  klucz odpowiedzi.

MINI e-booka masz zawsze pod ręką: na smartfonie, tablecie i komputerze. Możesz też wydrukować poszczególne strony, aby pisemnie rozwiązać zadania.

Gwarantujemy, że po wykonaniu wszystkich ćwiczeń nie będziesz mieć problemu z obsługą obcojęzycznego klienta. MINI e-booka polecamy też wszystkim wybierającym się do fryzjera podczas zagranicznych wakacji lub wyjazdów służbowych.

MINI e-book = niska cena + MAXI korzyść

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Mini e-book
13,90 zł
 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zestaw zakładek GRATIS!

Zobacz podobne