Angielski w tłumaczeniach. Na zakupach (mini e-book)

Opinie: 0
Poziom: A2 B1+

Czy można robić zakupy za granicą bez znajomości angielskiego? Jasne, zwłaszcza w sklepach samoobsługowych. Ale co zrobisz, gdy Twoja karta zostanie odrzucona lub zechcesz sprawdzić skład produktu, szczególnie jeśli jesteś alergikiem? Warto znać angielskie słownictwo oraz bardziej zaawansowane zwroty i wyrażenia, żeby czuć się komfortowo na zakupach i uniknąć stresujących sytuacji. MINI e-book Angielski w tłumaczeniach. Na zakupach to materiał, dzięki któremu swobodnie porozumiesz się po angielsku w każdym sklepie: odzieżowym, obuwniczym, mięsnym, a także w piekarni i supermarkecie.

Nie masz czasu na wertowanie całych podręczników w poszukiwaniu słownictwa, którego potrzebujesz w sklepie za granicą? Zatem MINI e-book jest właśnie dla Ciebie! To materiał, który przerobisz i przyswoisz nawet w jeden dzień

Oto, co powstało z połączenia rozdziałów bestsellerowej książki Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje i kompletu ćwiczeń!

Jest to samouczek skrojony na miarę Twoich potrzeb, zawierający wyselekcjonowane treści:

  • słownictwo i praktyczne zwroty do komunikacji w języku angielskim podczas zakupów i dokonywania płatności, przydatne także w przypadku zwrotu produktu – zarówno dla kupujących, jak i pracowników sklepu,
  • gotowe do wykorzystania konstrukcje do przetłumaczenia, które umożliwią Ci bezproblemowy zakup wymarzonych produktów,
  • życiową historię o perypetiach zakupowych – z lukami do uzupełnienia,
  • ciekawe ćwiczenia, w tym krzyżówki, diagramy, układanie słów z lukami i wiele innych,
  • nagrania – do ćwiczenia wymowy i rozumienia ze słuchu, 
  • klucz odpowiedzi.

MINI e-booka masz zawsze pod ręką: na telefonie, tablecie i komputerze. Możesz też wydrukować poszczególne strony, aby pisemnie rozwiązać zadania.

Gwarantujemy, że po wykonaniu wszystkich ćwiczeń nie będziesz mieć problemu z porozumieniem się w języku angielskim w żadnym sklepie.

MINI e-book = niska cena + MAXI korzyść

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Mini e-book
13,90 zł
 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zestaw zakładek GRATIS!

Zobacz podobne