Angielski w tłumaczeniach. Rozmowa o pracę (mini e-book)

Opinie: 0
Poziom: A2 B1+

Chcesz szybko i efektywnie przygotować się do rozmowy o pracę w języku angielskim? Nie masz czasu na wertowanie całych podręczników w poszukiwaniu słownictwa, którego potrzebujesz tylko na rozmowie kwalifikacyjnej? Jeśli tak – MINI e-book Angielski w tłumaczeniach. Rozmowa o pracę jest właśnie dla Ciebie! To materiał, który przerobisz i przyswoisz nawet w jeden dzień

Skorzystaj z gotowych zwrotów i wyrażeń, przydatnych podczas job interview, zarówno dla pracownika działu HR, jak i osoby ubiegającej się o pracę.

Oto, co powstało z połączenia rozdziałów bestsellerowej książki Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje i kompletu ćwiczeń! 

MINI e-book Angielski w tłumaczeniach. Rozmowa o pracę to samouczek skrojony na miarę Twoich potrzeb, zawierający wyselekcjonowane treści:

  •  słownictwo i praktyczne zwroty gotowe do wykorzystania podczas rozmowy kwalifikacyjnej, które pozwolą Ci rozmawiać na temat wykształcenia, doświadczenia zawodowego, dyspozycyjności i godzin pracy, a także warunków i rodzaju umowy,
  •  gotowe do wykorzystania zdania do przetłumaczenia, które pomogą Ci przejść przez proces rekrutacji,
  •  zabawną historię pewnej rozmowy o pracę – z lukami do uzupełnienia,
  •  ciekawe ćwiczenia, w tym krzyżówki, diagramy, układanie słów z lukami i wiele innych,
  •  nagrania – do ćwiczenia wymowy i rozumienia ze słuchu, 
  • klucz odpowiedzi.

MINI e-booka masz zawsze pod ręką: na telefonie, tablecie i komputerze. Możesz też wydrukować poszczególne strony, aby pisemnie rozwiązać zadania.

Gwarantujemy, że po wykonaniu wszystkich ćwiczeń nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem właściwych słów podczas rozmowy kwalifikacyjnej, bez względu na to, czy to Ty zadajesz pytania, czy na nie odpowiadasz.

MINI e-book = niska cena + MAXI korzyść

Opinie:

Twoja opinia:

Informacje
szczegółowe

Mini e-book
13,90 zł
 

Wysyłka w 24 godziny

 

Zestaw zakładek GRATIS!

Zobacz podobne